Виховна робота,  Новини

Виховний захід «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ‘Я!»

31 травня у Всесвітній День боротьби з тютюнопалінням вихователі гуртожитку ^№2 Тетяна Дідух і Любов Вовчак спільно з членами Ради гуртожитку Тетяною Шевченко і Марією Триндюк провели виховний захід «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ‘Я!».

Мета заходу: інформування учнівської молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я та формування якостей сильної особистості, здатної протистояти шкідливим звичкам.

Хіба може цигарка стати на заваді щастя? Відповідь на це питання здобувачі освіти шукали сторінками усного журналу «Палити чи не палити?».

Під час інтерактивної вправи «Мозковий штурм» учасники заходу розділилися на дві команди та по черзі висловлювали свої міркування. Команда зелених: «Чому починають палити, вживати алкоголь, наркотики?», а рожевих: «Чому відмовляються від шкідливих звичок?».- За допомогою методики FISHBONE (Фішбоун) проаналізували стереотип «Відмовляти – неввічливо та егоїстично». Цей інтерактивний прийом критичного мислення дозволив активізувати і виробити різні стратегії відмови та усвідомити мотиви невпевненої поведінки.

На завершення проклали «стежину життя», кожен вибрав свій «крок».

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *