Виховна робота,  Новини

Тренінг «Як станцювати танго зі стресом»

8 травня студенти-магістранти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, які навчаються за спеціальністю «Психологія» провели тренінг для наших здобувачів освіти 14 і 24 груп «Як станцювати танго зі стресом».


Мета тренінгу – формування навичок стресостійкості особистості в умовах війни, акцентуація на необхідності розвитку, перерозподілу та збагачення особистісного ресурсу, аналіз чинників, індикаторів та реакцій на стрес, пошук конструктивних виходів зі стресових ситуацій.

Чому про стрес? Тому, що це є надзвичайно актуальною темою в умовах війни. І саме такі заходи є важливими для молоді та їхнього майбутнього.


У ході психологічного тренінгу було відпрацьовано техніки і методики роботи зі стресом, експрес-техніки щодо роботи з психосоматичними проявами, проективна методика МАК у роботі з почуттями і переживаннями, мотивуючі цитати про цінність життя, подолання труднощів і страху, які примушують замислитись і діяти. Високий рівень емоційного інтелекту учасників дозволив найефективнішим чином опрацювати запропонований матеріал. Цей час був проведений корисно, весело та, найголовніше, ефективно.
Разом до перемоги!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *