Новини

Тиждень математики

В Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі проходив тиждень математики під гаслом «Математика – цариця наук».

Понеділок присвячений всесвітньовідомому українському математику Михайлу Кравчуку. Прослухавши презентацію, здобувачі освіти 34, 33 та 36 груп взяли участь у захоплюючій вікторині. Найбільшу кількість балів отримала 34 група.

У вівторок відбувся математичний квест “Цікава математика”. Учасниками були здобувачі освіти 33 та 34 груп. Всього в 1 бал різниці перемогу отримала 34 група. А група №35 розв’язувала вправи з професійним змістом – «Математика в професії “Кухар”.»

Середу присвятили числу Пі. У вікторині приймали участь здобувачі освіти 15 і 12 груп. Більшу кількість балів отримала 12 група.

В четвер у математичній естафеті “Плоди тригонометрії” участь брали команди здобувачів освіти 13 та 14 груп. Більше плодів на дереві виростила 14 група і перемога була за ними.

В п’ятницю, на закінчення тижня, відбувся математичний захід:”Хто зверху?”Здобувачі освіти 13 групи розділились на дві команди: хлопці-“Дружба”, дівчата-“Соняшники”. Під час заходу відгадували ребуси, пісні , давали відповіді на математичні завдання. В результаті запеклої боротьби перемогли дівчата.

Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості. (Н. Вінер)

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *