Виховна робота,  Новини

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

З 20 по 24 березня у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі проводився тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

21 березня викладач географії Людмила Крамар разом із здобувачами освіти 24, 25, 14 та 16 групами презентували бізнес-проєкт “Кавопереробний кластер (Зелена планета)”.

Головною метою якого є:

– гармонізація взаємовідносин «людина-навколишнє середовище»;

– формування навичок впливу на якість життя в контексті європейських стандартів;

– виправляючи минуле, намагатися мінімізувати помилки майбутнього;

– навчитися отримувати у виробництві і споживанні нульовий показник відходів.

Проведено віртуальний урок «Гастрономічна подорож країнами світу» разом із здобувачами освіти 24 та 13 груп.

У виконанні Вікторії Фанок прозвучала італійська пісня «Bella Ciao» на укулеле (гавайська гітара).

22 березня викладач історії та правових знань Тетяна Савенко із здобувачами освіти 14 групи взяли участь в оглядовій екскурсії, відвідавши Господарський суд Тернопільської області. Побували в залі судових засідань, кабінеті судді, архіві, ознайомились з діяльністю цієї установи та мали можливість бути присутніми на судовому засіданні.

23 березня здобувачі освіти 22 групи з викладачем історії Іванною Солотвінською відвідали тематичний захід «Тарас Шевченко на Тернопільщині» в Державному архіві Тернопільської області.

Головний спеціаліст відділення інформації та використання документів Оксана Сулима розповіла: про місця перебування Тараса Григоровича Шевченка на Тернопільщині; ознайомила із розпорядженням Волинської духовної консисторії про надання дозволу Шевченку малювати види Почаївської Лаври та її околиць (1846 р.); з дослідженнями щодо перебування Тараса Шевченка у нашому краї.

Також учасники заходу ознайомились із експозицією книжкової виставки «Шевченкове слово і слава”.

Проведено тренінг на тему «Особистий бюджет». Що таке фінансова грамотність, як досягти фінансового добробуду та стійкості розповіла к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів ТНТУ ім. І.Пулюя – Наталія Тимошик, а також разом із к.е.н., викладачем Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Михайло Тимошик прослідкували історію розвитку нашої гривні.

І на завершення, 24 березня, підвели підсумки тижня суспільно-гуманітарних дисциплін: розгадували кросворди, ребуси, нагородили учасників конкурсу та зробили світлину на спогад.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *