Виховна робота,  Новини

Безпека відпочинку на час літніх канікул

ДПТНЗ «ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» відбувся навчально-виховний захід з тематики «Безпека відпочинку на час літніх канікул», який провів викладач Микола Марціяш із здобувачами освіти 11 і 16 груп.

При їхньому проведенні було зосереджено увагу на набутті знань та навичок безпечного поводження на воді, користуванні електроприладами, правилами поведінки поблизу небезпечних інфраструктурних об`єктів, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів.

З метою ефективності були використані відеоматеріали ДСНС:- «Вода рятівник чи вода руйнівник»;- «Правила надання допомоги при утопленні»;- «Правила поведінки на воді»;- «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»;- «Порядок експлуатації побутових електроприладів».

Під час уроків відпрацьовувалися практичні прийоми надання першої допомоги при утопленні, застосовування медичних заходів для проведення штучної вентиляції легень потопаючого, поводження із підозрілими і вибухонебезпечними предметами.

Кожен з нас проведе канікули по-різному. Тож закликаємо завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *