Ми обираємо здоровий спосіб життя
25 червня в нашому закладі відбулися спортивно-оздоровчі активності, які об’єднали педагогічних працівників навколо ідеї здорового способу життя та активного дозвілля.
Учасники із задоволенням виконували рухливі вправи, брали участь у командних завданнях, заряджалися позитивними емоціями та гарним настроєм.
Захід вкотре довів, що фізична активність є не лише запорукою міцного здоров’я, а й чудовою можливістю для згуртування колективу, розвитку командного духу та створення атмосфери взаємопідтримки. Дякуємо всім учасникам за активність, енергію та позитив!
Разом популяризуємо фізичну культуру та власним прикладом надихаємо інших на здоровий спосіб життя!










