Група 14 долучилася до парламентського уроку
25 червня студенти 14 групи під керівництвом викладачки предмету Громадянська освіта Тетяни Савенко взяли участь в онлайн-заході Освітнього центру Верховної Ради України — «Парламентський урок до 30-річниці Конституції України».
Під час уроку учасники дізналися більше про історію створення Конституції України, її значення для держави та громадян, а також про роль Верховної Ради у становленні та розвитку української демократії.
Такі заходи сприяють формуванню правової культури молоді, вихованню активної громадянської позиції та поваги до основного закону нашої держави.
Активно долучаємось до важливих освітніх ініціатив та поглиблюємо свої знання про Україну та її державотворення!










