Кейс методиста,  Міжнародна співпраця,  Новини

Команда UBB продовжує свою роботу в проєкті…

Команда UBB Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі активно продовжує роботу в проєкті “Компанія”, який реалізується Громадською організацією “Junior Achievement Europe”.

Учасники перейшли на новий етап навчальної програми, успішно реалізували першу партію свого бізнес-продукту: бокс “Щастя”, до складу якого входить традиційний український медівник із секретним складником, натуральні чаї та сюрприз-передбачення.

Успішний старт мотивує команду UBB до втілення в життя своєї бізнес-ідеї. Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи, адже за рахунок частини прибутку команда планує організувати майстер-класи для ВПО, спілкуючись та популяризуючи українські традиції, відвідати дитячий будинок “Малятко” і влаштувати там свято для дітей.

Поділимося з вами рецептом Того Самого Медівника з дитинства.Візьміть чашу, налийте в неї повне серце любові, киньте дві жмені щедрості, додайте гумору, посипте добротою, додайте якнайбільше віри і все це добре перемішайте. Потім намастіть на шмат відведеного вам життя і пропонуйте всім кого зустрінете на своєму шляху!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *