Методична комісія з професії «Кухар, офіціант, бармен»,  Методична комісія з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії «В»,«С»»,  Новини

Майстер-класи для учнів

20 і 21 листопада в навчальному закладі з метою профорієнтаційної роботи та популяризації професії «Офіціант» і «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)» було проведено майстер-класи для учнів дев’ятого класу Тернопільської загальноосвітньої школи №16 ім. В. Левицького та другого Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №18.

Майстри виробничого навчання Тетяна Заєць, Ірина Лотоцька і старший майстер Галина Попович ознайомили присутніх із серветкою як основним елементом сервіровки столу та складанням її різними способами.Адже апетит частково залежить від естетичного оформлення, уміння користуватися виделкою, ложкою, елементарними навичками культури споживання їжі, якими повинна володіти кожна людина.

Майстер виробничого навчання Ярослав Чорнобай розповів про популярність і престижність професії «Aвтослюсар; водій», її затребуваність на ринку праці та перспективи щодо працевлаштування після закінчення навчання.Учні мали змогу потренуватись на автотренажері та приміряти «п’яні окуляри» , які показують як спотворено сприймає реальність водій у стані алкогольного сп’яніння.

\
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *