-
Миколай про тебе не забуде
Здобувачі освіти долучилися до благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Метою заходу стало формування гуманістичних, соціальних і моральних цінностей студентської молоді, а також підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Здобувачі освіти гуртожитків №1 і №2 разом із вихователями Оксаною Кучерук та Тетяною Дідух, а також за участі учнівського самоврядування, організували збір смаколиків, іграшок і канцелярського приладдя. Усе зібране передали на Фабрику Святого Миколая, щоб подарувати дітям частинку тепла й радості. У рамках акції помічники Святого Миколая збирають складники — солодощі, іграшки, шкільне приладдя та засоби особистої гігієни, формують з них подарунки та доставляють у домівки близько 1000…
-
До Міжнародного дня людей з інвалідністю
До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня, у гуртожитку №1 вихователь Володимир Попенко провів виховну годину-тренінг «Добром і милосердям сповнені наші серця». Мета заходу:• ознайомити здобувачів освіти з міжнародними стандартами прав людини;• сприяти усвідомленню життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги та підтримки;• подолати стереотипне ставлення до людей з інвалідністю. Під час заняття здобувачі освіти переглянули пізнавальну презентацію, розв’язували проблемні ситуації та взяли участь у грі «Мікрофон», що сприяло активному обговоренню та формуванню толерантного ставлення до кожної людини.
-
Другий день у Таллінні
Другий день у Таллінні: навчаємось, ділимось, надихаємось Сьогодні наша команда провела насичений день у Таллінні: навчання, обмін досвідом та теплі зустрічі з учнями естонської школи №29 створили неймовірну атмосферу співпраці Ми виконували креативні завдання, працювали в командах та відкривали для себе нові ідеї, які точно привеземо додому.Таллінн продовжує надихати!
-
Лекція-практикум
1 грудня у ТНТУ ім. Івана Пулюя відбулася відкрита лекція-практикум “Тенденції розвитку індустрії гостинності”, організована кафедрою управління інноваційною діяльністю та сферою послуг спільно з Українською Школою Гостинності (м. Львів).Участь у заході взяли студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа і кейтеринг” (групи 41 та 51), які познайомилися з сучасними трендами та реальними кейсами індустрії.Перед майбутніми фахівцями виступили: Михайло Шевелюк, експерт із сервісу, доктор філософії з культурології — “Сервіс, продажі та комунікація в кав’ярні”; Юлія Фещин, менеджер з розвитку Української Школи Гостинності — “Трансформація української індустрії гостинності”; Ольга Бойко, тренер-баріста УШГ — “Альтернативні методи приготування кави та культура Turkish coffee” з практичними порадами щодо…
-
Соціальний відеоролик, який привертає увагу до проблеми насилля
У нашому училищі продовжується активна профілактична робота, спрямована на формування безпечного та підтримувального освітнього середовища. В рамках Акції “16 днів проти насилля”, ми створили соціальний відеоролик, який привертає увагу до проблеми насилля, підвищення обізнаності здобувачів освіти та формування культури ненасильницької поведінки. У ролику здобувачі освіти наголошують на важливості поваги, взаємопідтримки та уміння вчасно звернутися по допомогу. Закликаємо кожного не бути осторонь: помічати прояви насилля, не мовчати та підтримувати тих, хто потребує допомоги. Разом ми можемо створити безпечний простір, де повага, доброзичливість і людяність — основа щоденного спілкування. Ми — проти насилля. А ти?