Новини,  Робота класних керівників

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 травня 2024 року у рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр. в Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою поглиблення знань, розвитку творчої активності учнівської молоді та підвищення інтересу до професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» викладачі та майстри виробничого навчання провели низку заходів присвячених предметному тижню.

13 травня відбулося відкриття Тижня безпеки дорожнього руху, старт VІI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна».Майстром виробничого навчання Ярославом Чорнобаєм проведено майстер-клас на тему: «Вчасно замінені шини – безпека життя та машини!»

Викладач ПДР Володимир Бек 14 травня організував зустріч здобувачів освіти із працівниками Національної поліції України Ігорем Івасівим та Олесею М’ялковською, які провели профілактично-просвітницьку бесіду щодо дотримання правил дорожнього руху та наслідків ДТП.????️15 травня майстер виробничого навчання Владислав Ізініцький провів майстер-клас на тему: «Справні гальма – безпека твоя!»

На маневровому майданчику закладу освіти 16 травня майстрами виробничого навчання Ігорем Равським та Михайлом Грабарем проведено конкурс «Кращий водій автотранспортних засобів». Перемогу в конкурсі здобув учень 36 групи Роман Гіпський.

17 травня у групах І та ІІ курсів класними керівниками проведено Єдиний національний урок: «Безпечна дорога додому».

Завершився тиждень 19 травня Днем відкритих дверей в навчальному закладі. Майбутні абітурієнти мали змогу детально ознайомитись з професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С» та важливістю якісної підготовки фахівців з даної професії.

Безпека на дорозі – це не тільки питання правил дорожнього руху, але і комплекс заходів, що дозволяють уникнути аварій та збільшити рівень безпеки для всіх учасників руху, незалежно від того, чи ви водій, чи пасажир, чи пішохід.Зробимо нашу країну безпечною разом!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *