Виховна робота,  Методична комісія викладачів фізичного виховання та допризовної підготовки юнаків,  Методична робота,  Новини

Обласна методична секція викладачів “Основ медичних знань” (Захист України, курс для дівчат)

25 квітня на базі Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі відбулось засідання обласної методичної секції викладачів “Основ медичних знань” (Захист України, курс для дівчат) на тему “Шляхи оптимізації вивчення предмета “Захист України” з розвитку ключових життєвих компетентностей учнів”.

Марія Чашка, директор Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, відкрила засідання, привітала учасників та наголосила на актуальності проблеми викладання домедичної підготовки в закладах освіти в умовах збройного конфлікту.

Любов Головко, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, акцентувала увагу на важливості формування ціннісних орієнтирів, військово-патріотичного виховання на прикладах героїчної боротьби воїнів ЗСУ за незалежність.

На засіданні були розглянуті такі питання:

– Медична підготовка викладача як обов’язковий елемент його професійної діяльності. (Любов Головко, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області; Роксолана Паньків, викладач, ДНЗ “Чортківське ВПУ”).

– Технології ситуативного моделювання під час практичних занять. (Марія Бурбан, викладач ДПТНЗ “Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі”)

– Застосування випереджувальних занять для стимулювання позитивної мотивації до самоосвіти. (Галина Гнат, викладач ДНЗ “Підволочиський ПЛ”.

– Гендерна рівність у вивчення предмета “Захист України”. (Надія Юшко, викладач ДНЗ “Почаївське ВПУ”).

– Формування ціннісних орієнтирів військово-патріотичного виховання на прикладах героїчної боротьби воїнів ЗСУ за незалежність. (Любов Головко, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області).

– Підготовка команд закладів П(ПТ)О до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл (Джура)”. Навчальна література. (Інеса Мисак, викладач ДНЗ “Тернопільське ВПУ технологій та дизайну”).

На завершення, показовий виступ “Козацький рукопаш” презентував викладач Захисту України Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Владислав Лавнікович.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *