-
День 2 тренінгу “Основи наставництва на робочому місці”
23 вересня 2025 року учасники продовжили навчання під керівництвом Наталії Стародуб – фахівчині з дуального професійного навчання. Головні теми другого дня:• Дидактичне коло наставництва та методи проведення навчання на робочому місці.• Ефективна комунікація: активне слухання, ненав’язливе спілкування, якісний зворотний зв’язок.• Професійно-педагогічне обґрунтування вибору кандидатів для навчання та оцінювання результатів.• Розробка індивідуального плану наставництва за компетенціями й заданими цілями. Захід проходить у рамках співпраці з Дрезденською ремісничою палатою (Handwerkskammer Dresden) за підтримки міжнародних партнерів.Це – потужний крок до розвитку дуальної освіти та підвищення кваліфікації наставників, які формують майбутнє професійної підготовки в Україні.
-
Тренінг “Основи наставництва на робочому місці”
День перший 22 вересня 2025 року відбувся практичний тренінг для педагогів та викладачів – наставників на підприємствах професійно-технічної освіти. Тренер – Наталія Стародуб, фахівчиня з дуального професійного навчання, сертифікований тренер-наставник країнами ЄС(AEVO), заступниця генерального директора ТОВ «Сферос-Електрон». Захід організовано в рамках співпраці з Дрезденською ремісничою палатою (Handwerkskammer Dresden), що стало чудовою нагодою обмінятися міжнародним досвідом. Учасники дізналися, як ефективно організовувати навчання на робочому місці, отримали дієві інструменти для передачі знань і досвіду здобувачам та стажерам, а також обговорили сучасні підходи до підтримки професійного розвитку молоді. дуальнаосвіта #наставництво #профосвіта #Тернопіль #підвищеннякваліфікації #HandwerkskammerDresden
-
Флешмоб до Міжнародного дня миру 2025 (відео)
-
Формування національної ідентичності в учнівської молоді
У рамках Тижня громадянського суспільства в Україні відбувся захід «Формування національної ідентичності в учнівської молоді». Захід провели викладач географії та громадянської освіти Людмила Крамар та заступник директора Тетяна Бартіш. Під час зустрічі здобувачі освіти обговорили важливість збереження українських традицій, мови та культури як невід’ємних складових нашої національної ідентичності. Молодь активно долучалася до дискусії, висловлювала власні думки та робила висновки про те, що саме ми є творцями майбутнього своєї держави. Такі заходи допомагають виховувати свідомих громадян, які пишаються тим, що вони українці!
-
Тиждень фізичної культури і спорту
З 15 по 19 вересня 2025 року в училищі проведено Тиждень фізичної культури і спорту під гаслом: «Україна єднає серця». У рамках тижня відбулися різноманітні спортивні змагання: – Підтягування на перекладині (хлопці) – переможець Плюта Михайло, 16 група. -Згинання і розгинання рук в упорі лежачи (дівчата) – переможець Сивак Юлія, 14 група. – Стрибки через скакалку – переможець Година Вероніка, 15 група. – Армреслінг: • І місце – Балінський Артем, 11 група; • ІІ місце – Войцещук Андрій, 11 група; • ІІІ місце – Беркита Устим, 17 група. – Богатирські ігри: • І місце – Єлісєєв Севастьян, 21 група; •…