-
Засідання учнівського самоврядування
Сьогодні відбулося засідання учнівського самоврядування, яке об’єднало активних, ініціативних та відповідальних здобувачів освіти. Президент учнівського самоврядування Дарина Рябова прозвітувала про проведену роботу: підсумувала досягнення, розповіла про реалізовані ініціативи та окреслила плани на майбутнє. Важливим моментом засідання стало обрання заступника.Вітаємо Ольгу Мельник з обранням заступника учнівського самоврядування ! Такі зустрічі доводять, що учнівське самоврядування — це справжня школа лідерства, партнерства та командної роботи. Разом ми творимо атмосферу, де кожен голос важливий, а кожна ідея може стати початком великих змін !
-
Зустріч із консультанткою з питань здоров’я
16 вересня 2025 року консультантка з питань здоров’я Товариства Червоного Хреста України у Тернопільській громаді Ніна Івасик провела інформаційну сесію для здобувачів освіти Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Під час зустрічі учасники дізналися ключові фактори, що впливають на стан здоров’я людини, розглянули основні складові здорового способу життя, а також ознайомилися з поняттям «здорова звичка». Сесія була спрямована на формування корисних звичок, мотивацію до збереження та зміцнення власного здоров’я, раціональне харчування, а також на усвідомлення відповідальності за добробут оточуючих. Крок за кроком учасники формують новий спосіб мислення, що буде сприяти активному й усвідомленому підходу до щоденного життя.
-
Реєстрація учасників І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році
Шановний учаснику! Вітаємо з початком нового олімпіадного року! Нехай цей олімпіадний сезон стане для тебе яскравим стартом до нових звершень! Це час, коли ти зможеш продемонструвати свої знання, навички та глибоке розуміння предмета. Нехай цей шлях буде сповнений цікавих відкриттів та успіхів. Бажаємо витримки, наполегливості та перемог! А також – натхнення для здобуття нових знань та досягнень. Нехай наполегливість та бажання вчитися стануть запорукою успіху на кожному етапі. А ще пам’ятай, що головне — це не лише перемога, а й сам шлях до неї: самовдосконалення, подолання себе та здобуття нового досвіду.
-
Налагодження співпраці між підприємствами та закладами професійно-технічної освіти в Україні
Круглий стіл «Налагодження співпраці між підприємствами та закладами професійно-технічної освіти в Україні» 12 вересня 2025 року у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі відбулася важлива подія в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійної освіти» за участі Дрезденської ремісничої палати (HWK). У програмі – виступи представників училища, партнерських підприємств і міжнародного проєкту, презентація досвіду співпраці та екскурсія навчальними майстернями. Мета заходу – створити нові можливості для підготовки конкурентоспроможних фахівців та поглибити партнерство між освітою й бізнесом. Дякуємо всім учасникам за конструктивний діалог і готовність до спільних кроків у розвитку професійно-технічної освіти!
-
XVI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025»
Вітаємо заступника директора Тетяну Бартіш та методиста Ольгу Гук з отриманням найвищої нагороди – Золотої медалі та Диплому за високий рівень презентації освітніх і наукових досягнень та вагомий внесок у розвиток національної освіти на XVI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2025» . Це досягнення – не лише почесна відзнака, а й підтвердження того, що наша щоденна праця спрямована у правильному руслі й перетворюється на визнання! Разом ми творимо сучасний освітній простір, де кожна ідея отримує розвиток, а кожне досягнення відкриває шлях до нових вершин!