Новини

Підсумкове засідання природничо-математичних дисциплін

Методична комісія природничо-математичних дисциплін провела підсумкове засідання.

Зі звітом про проведену роботу виступила голова метод комісії Іванна Боднар.

Протягом навчального року викладачі працювали над проблемою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі впровадження сучасних предметних компетентностей відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти».

На засіданні обговорювалися питання активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти, підвищення їх успішності і якості знань, формування предметних компетентностей методами сучасних освітніх технологій: диференціація, інтерактивні методи навчання та технологій дистанційного навчання.

Другу частину засідання провели у вигляді реклами.

Кожен викладач рекламував частинку своєї роботи, яку він вважає ефективною для формування предметних компетентностей.

Валентина Гуменяк рекламувала проводити відкриті уроки, бо вони дозволяють ефективніше використовувати творчий потенціал як вчителя, так і учня.

Зінаїда Тихончук закликала залучати здобувачів освіти до участі в онлайн-олімпіадах, бо це підвищує самооцінку, відкриває можливості для саморозвитку здобувачів освіти.

Ольга Боцян – рекламувала дослідницьку діяльність на уроках та позаурочний час. Дослідження, проведене здобувачам освіти, стимулює інтерес до вивчення предмета, розвиває логічне мислення, вміння робити висновки та узагальнення.

Віктор Муринський створив рекламу штучному інтелекту, який відкриває нові горизонти для освітнього процесу.

Марія Голуб закликала викладачів проводити екскурсії, бо вони викликають інтерес до навчання, дають певні знання, виховують шанобливе ставлення до всього, що нас оточує.

Юлія Заяць надала перевагу віртуальній дошці. Завдяки їй можна успішно та легко підсилити цікавість, активність учнів, а також підвищити ефективність роботи на уроках математики.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *