Виховна робота,  Кабінет психолога,  Новини

Заняття з проблем торгівлі людьми

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 05.12.23 та 07.12.23 практичним психологом Ларисою Собчак для здобувачів освіти, які проживають у гуртожитках, проведено заняття з проблем торгівлі людьми: «Небезпеку видно не одразу».

Молодь ознайомилася з поняттям “торгівля людьми”, стадіями та видами експлуатації, розглянула причини та наслідки торгівлі людьми, за основними ознаками навчилася розпізнавати ситуації, які повинні насторожити і додатково перевірятися. Під час проведення відеолекторію: «Життя на продаж» з керованою дискусією після фільму, учасники ділилися своїми емоціями і переживаннями побаченого, розбирали ситуації, в які потрапили головні герої, прогнозували моменти, як необхідно діяти, щоб не потрапити в ситуацію експлуатації людьми.

Завершальним етапом стало створення загальної моделі безпечної поведінки в разі виїзду та перебування за кордоном. Психолог наголосила, що здорова, активна молодь потрібна нашій (!) країні, якій доведеться піднімати українську економіку, продовжувати розбудовувати незалежність держави, зберегти своє життя і здоров’я.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *