Виховна робота,  Новини

Міжнародний день волонтерів

Щороку, 5 грудня, святкують Міжнародний день волонтерів. Це свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Волонтерство – це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що об’єднує волонтерів та веде їх уперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей та тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.Роль волонтерів в Україні зараз під час війни важко переоцінити. Волонтери – одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Сьогодні волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух – об’єднує міста, громади держави та усі соціальні групи. Це ідея, яка приваблює до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу.

Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за Вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу! Бажаємо Вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!Разом до перемоги

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *