Новини

Марафон менторів з платіжної безпеки в 2023 році

У Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі розпочався Марафон менторів з платіжної безпеки в 2023 році.

Викладачі Михайло Тимошик, Людмила Крамар і здобувачі освіти 1, 2 та 4 курсу на занятті з фінансової грамотності вивчали історію виникнення, функціонування шахрайства із грошима – від старих часів до сучасності, зокрема, кібершахрайство на лекції “Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства”. Метою занять було розказати, показати на конкретних прикладах із власного життя, розкрити всі ризики та загрози, які є в житті, а також навчити правилам платіжної безпеки.І це була не лише теоретика. Влаштували настільну командну гру під назвою: “КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!”, де здобувачі освіти були поділені на групи і вирішували різні завдання, пов’язані з ситуаціями платіжної безпеки.Також у навчальному закладі розмістили тематичний стенд – стінгазету “Бережися монстрів-шахраїв!” і фото-зону з порадами.

Захід відбувався в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай, яку ініціював Національний банк України та ТАЛАН – центр фінансових знань Національного банку України.Ця кампанія покликана попередити і запобігти випадкам шахрайства та відібрати інструменти у шахраїв.

«Разом ми можемо зробити інтернет безпечнішим місцем для всіх українців!»– наголосив викладач Михайло Тимошик.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *