-
Наші першокурсники: 17 група
Наші першокурсники: 17 група за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр». Майстер виробничого навчання Анна Кулик.
-
Урок доброти та гуманного ставлення до тварин
У рамках проведення VI Всеукраїнського уроку доброти у нашому навчальному закладі викладач біології та екології Марія Голуб провела заняття зі здобувачами освіти 11 та 12 групи. Метою уроку було сформувати у здобувачів освіти почуття відповідальності та любові до тварин. Завдяки таким урокам здобувачі освіти зрозуміли, що справжня доброта проявляється в любові, відповідальності та турботі про тих, кого ми приручили.
-
Заняття з елементами тренінгу “Стоп булінг!”
13 жовтня практичним психологом Мартою Грабовецькою було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: “Стоп булінг!”Це заняття було присвячене формуванню в здобувачів освіти нульової толерантності до булінгу та розвитку навичок безпечної та дружньої взаємодії в колективі. Мета — створити в училищі простір, де кожен почувається захищеним, поважним та цінним. Заняття пройшло в активній та довірчій атмосфері. Ми не просто говорили про булінг, ми проживали різні ситуації та знаходили шляхи їх вирішення.Це був лише один крок у нашій системній роботі. Наша мета — щоб кожен день в училищі був днем безпеки, поваги та взаєморозуміння.
-
Акція до Всесвітнього дня ментального здоров’я
10 жовтня практичним психологом училища Мартою Грабовецькою проведено акцію до Всесвітнього дня ментального здоров’я під гаслом: «Турбота про ментальне здоров’я – маленькі кроки щодня».День ментального здоров’я – це не просто дата в календарі, а можливість сформувати культуру підтримки й відкритого діалогу про те, що стосується кожного. Адже лише у суспільстві, де цінується психічне благополуччя, люди можуть розкривати свій потенціал і відчувати себе щасливими.
-
Спеціальні об’єктові навчання з питань цивільного захисту
9 жовтня у Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі проведено спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту. Керівником тренування був Микола Тимощук.Тема заходу — «Порушення навчального процесу внаслідок повідомлення про замінування навчального корпусу». Під час навчання відпрацьовано дії учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема порядок евакуації, оповіщення та взаємодії між адміністрацією, викладачами й здобувачами освіти. Тренування проведено успішно — евакуація відбулася організовано, у визначені терміни, усі учасники діяли злагоджено та відповідально. Такі навчання сприяють формуванню у здобувачів освіти та працівників училища навичок безпечної поведінки й готовності до дій у надзвичайних ситуаціях.