Виховна робота,  Новини

Мінна безпека. Знання, які збережуть життя

У зв’язку з реаліями сьогодення, тема мінної безпеки є дуже актуальною. Фахівець із питань цивільного захисту Наталія МАНДЗЮК із здобувачами освіти першого курсу, упродовж тижня, проводила інформаційні бесіди на тему: «Мінна безпека. Знання, які збережуть життя».

Мінна безпека – це комплекс знань, умінь та практичних навиків, що забезпечують збереження життя та здоров’я людини. Адже основною причиною нещасних випадків є незнання, або грубе порушення елементарних правил безпеки.

Здобувачі освіти переглянули відео – інтерактивний урок, щоб дізнатись правила безпечної поведінки: як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачили міну чи боєприпас.

Даний урок розробив ЮНІСЕФ спільно з ДСНС України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією, а також у співпраці з експертами з мінної безпеки, методистом та дитячим психологом Світланою Ройз.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *