Виховна робота,  Новини

Зустрічі з лікарями, психологом, консультантом із здоров’я

Вихователі Тетяна Дідух і Любов Вовчак організували ряд зустрічей з лікарями, психологом, консультантом із здоров’я, за підтримки Норвезького Червоного Хреста, для здобувачів освіти, що проживають у гуртожитку №2.

06.02.2024 року лікар-терапевт Інна Гловак показала презентацію на тему: «Енергетичні напої, їх шкідливість», розповіла про склад енергетиків, їхній вплив на організм, наслідки вживання і захворювання, які вони провокують. Лікар-гінеколог Світлана Кушір розповіла про засоби збереження і покращення репродуктивного здоров’я, пояснила, що охоплює це поняття: захворювання, які передаються статевим шляхом, застосування засобів контрацепції.

13.02.2024 психолог Яна Лампік у форматі спілкування питання-відповідь розкрила тему: «Ментальне здоров’я ». Говорили про те, що таке внутрішній ресурс, як досягти гармонії і гарного самопочуття. Лікар Галина Ракосій і консультант із здоров’я Валентин Поп‘юк у формі діалогу поділилися інформацією про шкідливі та корисні звички та як привчити себе їх дотримуватися.

Усі зустрічі пройшли надзвичайно цікаво: здобувачі освіти уважно слухали, активно ставили запитання та з цікавістю обговорювали актуальні теми.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *