Виховна робота,  Новини

Перший урок «Ми – українці: честь і слава незламним!»

Майстри виробничого навчання Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Оксана Кулинич, Надія Пясечна, Ольга Патрика та Ярослав Чорнобай із здобувачами освіти груп №12, 14, 15, 16 провели перший урок «Ми – українці: честь і слава незламним!».

Мета уроку: виховати почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні; стійкості до впливів пропаганди країни – агресора.

Щодня ми дізнаємося про страшні історії мільйонів родин. російська армія вбиває мирних мешканців, руйнує житлові будинки. Чимало людей змушені переїжджати в інші міста, щоб зберегти життя. Увесь світ повинен бачити цей жах. Потрібно зупинити цю агресію. Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *