Виховна робота,  Новини

І зійшлися юнаки в запеклому герці (фото)

Три команди, карта з маршрутом і …6 зупинок. На кожній – питання на знання історії, культури, видатних особистостей, туристичних принад, мови й …навіть кухні рідної країни.

Понад годину 20 січня в першому гуртожитку ТВПУ ресторанного сервісу й торгівлі тривала квест-гра «Ми – українці, наш дім – Україна», приурочена Дню Соборності України.

Організатори – вихователі Іванна Солотвінська, Оксана Кучерук, Владислав Лавнікович.

У запеклому герці зійшлися три команди «Козацька Рада» на чолі з Віктором Коломійцем, «Соколи» – Ігорем Скирпаном, «Патріоти» – Юрієм Лешківим. У кожній – по 5 юнаків.   

«Перше випробування учнів чекало на зупинці «Культура і традиції». За правильну відповідь – долонька як символ єднання Західно-Української Народної Республіки та Української Народної  Республіки й …частинка-загадка пазлу», – інтригує Іванна Солотвінська.

Відтак хвацькі козаки одне за одним розв’язували-долали витіюваті завдання-перепони на перестанках «Мова – душа народу», «7 чудес України», «Історична вікторина», «Видатні українці».

У фіналі – зійшлися три капітани. Перепоною до перемоги були …миски з варениками на станції «Смачненька». Від швидкості їх поїдання та майстерності одягання козацького строю – залежала перемога.

Найспритнішою виявилися капітан й команда «Козацька рада». Їм й дісталося «золото». А ось «срібло» й «бронзу» між собою розділили відповідно «Патріоти» та «Соколи».

«Завершальним акордом квесту стало …єднання долоньок-балів довкола складеної з пазлів карти України – могутньої, єдиної, непереможної держави», – зазначає Оксана Кучерук.

Учнів гра ще більше здружила й спонукала ще глибше пізнавати Україну та відкривати її для себе.    

«Такі квести не тільки перевіряють знання учнів, а й вчать їх мислити тактично, бути єдиним цілим, бо саме від єдності залежить перемога. І команди, і цілої нації», – резюмує Владислав Лавнікович.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *