-
Національний проєкт «Тиждень енергоефективності 2025»
За активну участь та підтримку ідей енергоефективності наш заклад відзначено сертифікатом ГС «Бізнес за партнерство» за участь у Всеукраїнському конкурсі «Ми енергоефективні: профтех у дії» в рамках Національного проєкту «Тиждень енергоефективності 2025». Дякуємо майстрам виробничого навчання Ігорю Собчаку, Василю Романіву та викладачу Віктору Муринському за ефективну роботу.
-
Вітаємо з почесною нагородою!
Щиро вітаємо нашого викладача ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Михайла Тимошика з отриманням високої відзнаки за багаторічну подвижницьку працю в ім’я України, утвердження української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті та формування національної свідомості. Михайло Тимошик став лауреатом Всеукраїнської просвітянської премії імені Бориса Грінченка, а також удостоєний звання «Почесний краєзнавець» Національної спілки краєзнавців України.Пишаємось тим, що в нашому закладі працює людина з таким потужним науковим, культурним і громадянським доробком. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових творчих звершень та подальших успіхів у просвітницькій діяльності!
-
GIRLS GO STEM у нашому закладі!
Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі долучилося до впровадження міжнародного курсу Girls Go STEM з розвитку циркулярної економіки, який реалізує Junior Achievement Ukraine за підтримки EIT Community та Європейського Союзу. Наш заклад також відзначено листом подяки за активну участь і внесок у розвиток STEM-освіти.#GirlsGoSTEM#STEMосвіта#JuniorAchievementUkraine#EITCommunity#ЦиркулярнаЕкономіка#Профосвіта
-
Інструктивно-методична нарада
Єдині підходи до якості та безпеки освіти. У закладі освіти проведено інструктивно-методичну нараду щодо безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу, стану ведення плануючої документації та журналів теоретичного навчання. Під час наради акцентовано увагу на дотриманні нормативних вимог до оформлення документації, своєчасності та правильності записів. Окремо розглянуто питання створення безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу. За результатами наради надано методичні рекомендації для підвищення якості організації освітнього процесу та забезпечення безпечних умов навчання.
-
Новий 2026 рік
Нехай Новий 2026 рік стане роком нових можливостей, професійного зростання та реалізації сміливих ідей. Бажаємо всім учасникам освітнього процесу натхнення, наполегливості й віри у власні сили. Разом творімо успішне майбутнє та нові досягнення!