Новини

Відбулась серпнева конференція освітян Тернополя «Педагогічний челендж-2»

Директор ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Марія Чашка взяла участь у традиційній серпневій конференції освітян Тернополя «Педагогічний челендж -2», що 27 серпня відбулась в Українському Домі «Перемога».

«Розвиток освіти є і надалі буде одним із пріоритетів у роботі Тернопільської міської ради. У бюджеті громади на 2021 рік понад 53% видатків спрямовані виключно на потреби і розвиток освітянської галузі. Невдовзі стартує новий навчальний рік і я сподіваюся, що почнеться він безпосередньо у класах, а не дистанційно. А для цього я прошу усіх педагогів, в кого є така можливість, вакцинуватися, щоб бути спокійним як за своє здоров’я, так і за здоров’я дітей, – наголосив у вітальному слові працівникам галузі освіти міський голова Тернополя Сергій Надал. – Я  радий, що в більшості із освітніх закладів міста практично завершилися усі ремонтні роботи, а це означає, що з вересня освітній процес розпочнеться у комфортних і сучасних умовах».

Очільник міста також висловив педагогам подяку і шану за терпіння, мудрість, щоденну сумлінну працю, готовність до нововведень і роботи в різних форматах, швидке опанування новітніх технічних засобів на благо громади і виховання гідних громадян України.

Під час конференції педагоги обговорили проблеми та здобутки освітянської галузі впродовж навчального року 2020/2021 і визначили пріоритетні напрямки роботи на прийдешній навчальний рік.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *