Новини

Із Днем працівників освіти! (+відео)

Шановні освітяни!

Від себе особисто й усієї учнівської спільноти нашого ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі вітаємо Вас із Днем працівників освіти!

Це свято не тільки викладачів, майстрів, вихователів, а й кожного, хто докладає максим зусиль для того, аби наш заклад процвітав, розвивався й підкорював нові вершини.

Ми давно стали великою та дружньою родиною, в якій панує злагода, взаєморозуміння, взаємоповага, взаємопідримка. Навпіл ділимо радощі й смуток, разом долаємо труднощі й вперто та впевнено прямуємо до спільної мети.

Кожен із Вас живе своєю професією та училищем, яке стало другою затишною домівкою.

Дякуємо Вам за відданість обраній справі, за любов до дітей, за душу, що вкладаєте в спільну справу, за надійне плече та великі серця.

Здоров’я Вам, світлої радості, впевненості, бадьорості духу, терпіння, натхнення, енергії, успіху, поваги та насолоди від роботи.

Нехай кожен день буде добрим та яскравим, учні радують Вас своїми досягненнями, держава належно оцінює щоденну працю, а в оселях панують гармонія, благополуччя й щастя!

Зі святом!

З повагою та любов’ю – директор ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Марія Чашка та президент Учнівського парламенту ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Діана Бобринець.

Поділитися: