Новини

Третьокурсник Володимир Віскуп здобув «срібло» на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» (відео)

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» відбувся 6 квітня у Кременецькму професійному ліцеї, на базі якого діє сучасний НПЦ «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник».

Кращі з кращих здобувачі цієї професії зі семи професійно-технічних закладів Тернопільщини з’їхались до Кременця, щоб позмагатись за першість.  

Честь ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі захищав учень 31-ї групи, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» Володимир ВІСКУП.

Перед стартом, учасників конкурсу та супроводжуючих їх урочисто привітали заступниця директора НМЦ ПТО у Тернопільській області Олена Іваськів, директорка ДНЗ «Кременецький ПЛ» Марія Яськевич, торговий представник ТОВ «ЕСАБ Україна», який надав для навчального закладу маски, допоміжний інструмент та ознайомив із вимогами до виконання зварних зразків, Назар Степчук.

Знаннями, майстерністю й кмітливістю юні електрогазозварювальники мірялись у практичній і теоретичній частинах. Під час другої – виконували завдання зі зварювання стикового з’єднання пластин з низько вуглецевої сталі у вертикальному (PF) просторових положеннях, а саме: здійснювали ручне дугове зварювання покритим електродом та дугове зварювання металевим плавким електродом у середовищі активних газі.

Роботу конкурсантів очолювали журі в складі викладачки ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» Ірини Музики, майстра виробничого навчання ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ» Володимира Лаби та на чолі зі завідувачем кафедри технології і обладнання зварювального виробництва ТНТУ ім. І. Пулюя Віктором Сенчишиним спільно з предстниками ТОВ «ЕСАБ Україна» і ТОВ «Фроніус Україна», відповдіно – Назаром Степчуком і Назаром Софійчуком.

За обладнання, налаштування режимів, дотримання правил охорони праці відповідав Сергій Пальчевський, завідувач НП.

  • І місце здобув Володимир Кубах із ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»;
  • ІІ місце між собою розділили Володимр Віскуп із ДНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» та Юрій Морозовський із ДНЗ «Кременецький ПЛ»;
  • ІІІ місце між собою також розділили Василь Семків із ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ» та Володимир Куспіс із ДНЗ «Бучацьке ПТУ».

Переможців нагороджено дипломами і цінними подарунками від спонсорів ТОВ «ЕСАБ Україна», ТОВ «Фроніус Україна». Грамоти й втішаючі дарунки отримали решту учасників.

Фінальному етап конкурсу відбудеться 19-21 квітня на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій, що на Житомирщині.

Поділитися: