LAN_PRINT_135: Всеукраїнський тиждень права
(LAN_PRINT_86 Новини училища)
LAN_PRINT_94 admin
17 12 2018 - 15:38:05У рамках Всеукраїнського тижня права з нагоди відзначення 10 грудня — Міжнародного Дня прав людини в училищі проведено ряд заходів. У бібліотеці учні та педагогічні працівники мали можливість ознайомитися з матеріалами книжкової виставки «Відомі правозахисники», юридичною літературою, публікаціями у пресі на правову тематику.
У вестибюлі училища було розміщено виставку стінгазет.Тренінг « Підлітки мають знати свої права» проведено представниками ГО « Ла Страда-Україна» із учнями груп 1ПК, 1Р та 16.Працівниками Тернопільської обласної бібліотеки для дітей спільно з працівниками міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено для учнів училища годину спілкування «Злочин та відповідальність неповнолітніх». Слова «злочин» та «кримінальна відповідальність» звучать більш ніж по-дорослому. Адже нерідко жертвами, чи навіть учасниками злочину стають неповнолітні особи, або ті, хто ледь встиг переступити межу дитинства і дорослості.

Про те, якими можуть бути наслідки і яка відповідальність наступає після скоєння злочину неповнолітнім, учнів училища ознайомили начальник відділу правової інформації та комунікації Юрій Франків та головний спеціаліст Оксана. Фахівці також розповіли про способи уникнення негативного впливу оточення, які не лише допоможуть вберегтись від необдуманих вчинків, але й стануть чудовим прикладом для молодших товаришів.Викладач правознавства Черній З.В. разом з учннями групи №28 провела відкритий виховний захід на тему « Я маю право».У рамках проекту “Підвищення обізнаності вразливого населення Тернопільської області щодо безпечної міграції та працевлаштування” за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Міністерства міжнародних справ Канади, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, для учнів I курсу проведено інтерактивне просвітницьке заняття з протидії торгівлі людьми “Розпізнай небезпеку вчасно”.

Учні брали участь у вхідному (визначення рівня обізнаності) та вихідному (після отримання інформації) анкетуванні з даної проблематики, мали змогу детально розібратись в інформаційних та статистичних матеріалах, переглянути відеофільм “Життя на продаж”, стати учасниками форуму-театру “Як потрапити у пастку”.

Захід підготували та провели: практичний психолог училища – Собчак Л.М., майстер в/н – Кінах І.В., учениця 14 групи – Паньків Тетяна у присутності супервізора Радковської І.Б. – працівника Тернопільського міського жіночого клубу “Відродження нації”, консультанта-оператора Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів.

LAN_PRINT_303ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ І ТОРГІВЛІ
( http://tvpursit.te.ua/news.php?extend.555 )