Методична комісія викладачів філологічних дисциплін


До складу методичної комісії входять 7 викладачів:

Члени методобєднання працюють над проблемою: "Використання інноваційних технологій для забезпечення якості навчання та виховання громадянина, людини професійного світогляду"

filolog


Викладачі кафедри постійно працюють над удосконаленням прийомів і методів роботи, вивчають нові розробки вітчизняних і зарубіжних педагогів, успішно застосовують методи диференційованого підходу. Створюючи проблемні ситуації, викладачі спрямовують діяльність на їх розвязання. Методкомісія приділяє багато уваги вивченню перспективного досвіду, знайомству з новими педагогічними технологіями, сприяє розширенню та вдосконаленню методики подання нових тем, сприяє педагогічній самоосвіті. Значна увага приділяється нестандартним урокам. Педагоги вміло поєднують роботу на уроці з позакласною роботою, яку вважають невідємною в реалізації комунікативної функції мови. В арсеналі вчителів чимало сценаріїв, зразків тематичного оцінювання.

Традиційними у нас є предметні тижні, які вже сформувалися, як певні ритуали училищного життя: святкові лінійки, радіогазети, зустрічі з видатними людьми і письменниками Тернопілля, екскурсії, огляди виставок у музеях.
Позитивні напрацювання в роботі методкомісії додають наснаги та творчого натхнення на ниві педагогічної праці по вихованню майбутнього покоління України.

У нашому закладі проводяться обласні семінари, відкриті уроки, олімпіади з української мови та літератури, іноземної мови. Щорічно учні училища беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика, де займають призові місця. Викладачі Крук О.С., Винницька О.Б. брали участь в обласному конкурсі "Вчитель року". Зокрема, Винницька О.Б. зайняла перше місце у номінації "Вчитель німецької мови 2006".