Методична комісія з професій:
"Пекар; тістороб; машиніст тістообробних машин; кондитер";
" Пекар; кухар; продавець продовольчих товарів";
"Технік-технолог з виробництва хліба, макаронних, кондитерських виробів і харчоконцентратів"
У сучасних умовах ринкових відносин управляти складними процесами виробництва торгівлі та громадського харчування можуть тільки висококваліфіковані робітники і спеціалісти. Тому наша методкомісія шукає різні шляхи інтенсифікації і організації процесу навчання. Насамперед це посилення спрямованості і мотивації навчання (спрямованість його на формування в учнів професійно-значущих знань і вмінь), поглиблення інформаційної ємкості змісту професійного навчання (за допомогою використання міжпредметних звязків, опорних конспектів, програмованих засобів навчання, комплексно-методичного забезпечення професій), застосування активних форм і методів навчання, творчого підходу до навчання.До складу методичної комісії входять 8 майстрів виробничого навчання: Ромоданова Р.М., Паламарчук Л.М., Зборовська Л.Є., Марчук Р.Д., Мазарчук Н.Г., Рудяк Л.Б., Кулинич О.Я., Складанюк О.І., та 2 викладачі: Лящинська О.В. Качка Н.А.,
Майстер виробничого навчання Зборовська Л.Є. здобула перемогу в обласному конкурсі "Майстер року 1998"

Відповідно до інноваційного проекту "Наступність у педагогічній системі "ВПУ технічний університет"" спільно із викладачами технічного університету ім. І.Пулюя І.Я. Стадником, О.І. Гащук проводяться семінари, практикуми тренінги з впровадження нових технологій у хлібопекарне виробництво.


Урок проводить викладач Лящинська О.В.


Членами методичної комісії видано посібники:
1. Зборовська Л.Є. Лабораторний практикум з технохімконтролю хлібопекарського, макаронного і кондитерського виробництва.
2. Зборовська Л.Є. Технохімконтролю хлібопекарського, макаронного і кондитерського виробництва.
3. Марчук Р.Д. Уроки виробничого навчання.