Батьківські збори учнів І курсу


| Написав: admin
03 12 2019 - 15:44:061 грудня в училищі пройшли батьківські збори учнів першого курсу. Згідно порядку денного було розглянуто питання організації навчально-виховного процесу в училищі, адаптація учнів першого курсу до нових умов навчання. Перед батьками виступила в.о.директора училища Ганна Чорна, яка зупинилася на загальних питаннях функціонування навчального закладу.


Заступник директора з навчальної роботи Марія Денисюк закликала батьків спільними зусиллями зробити навчання учнів кращим, надати можливість їм стати всебічно розвинутими, отримати необхідні знання та навички.


На основних напрямках виховної роботи в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення учнями дисципліни, соціально-психологічний супровід учнів із соціальнонезахищених сімей зупинилася заступник директора з виховної роботи Стефанія Король.


Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної навчальної групи.


Коментарі: 0 LAN_PRINT_1