Свято Першого дзвоника 2019


| Написав: admin
02 09 2019 - 15:35:00

Свято Першого дзвоника в училищі відбулося в атмосфері піднесеного настрою. Урочисту лінійку відкрила заступник директора з виховної роботи Король С.І. Ведучими свята були Дмитришин Олег (25гр.) та Шарак Ірина (22гр.)


Першокурсників до своєї родини гостинно приймали учні, педагоги та адміністрація навчального закладу. Символічний ключ для першокурсників вручив студент 5 курсу Гунька Дмитро. Слова вдячності від першокурсників висловила Копка Оля (13 гр.)Привітала присутніх в.о. директоа Чорна Ганна Степанівна. Вона побажала колективу навчального закладу натхнення, успіхів і нових досягнень.Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У святковій лінійці взяв участь архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, який звершив молитву на початок нового навчального року, окропив усіх присутніх святою водою та побажав всім радісного настрою та наснаги в успішному навчанні, а також закликав до старанного вивчення предметів, щоб отримані знання стали міцною основою майбутніх досягнень та формування особистості.Святкового настрою на святі додали пісні у виконанні фольклорного народного театрально-танцювального колективу «Калина» під керівництвом Конкульовської Марії та Конкульовського Віктора.Традиційно пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року.Коментарі: 0 LAN_PRINT_1