Тиждень фізики


| Написав: admin
30 11 2018 - 15:26:17З 26 по 30 листопада 2018 р. в училищі пройшов тиждень фізики, метою якого було без оцінок і примусу краще пізнати предмет. Учні проявили гнучкість і нестандартність мислення, показали вміння працювати в команді, дізналися багато нового і цікавого про фізику та астрономію, розширили кругозіру та збагатились додатковими знаннями.


Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи, в яких активну участь брали учні І та ІІ курсів.

Відкриття тижня відбулося 26 листопада на загальноучилищній лінійці з ознайомлення із планом проведення заходів. Цього ж дня для учнів груп №11 та 14 відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший першокурсник», перемогу в якій одержав учень групи №11 Віскуп Володимир.27 листопада проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь кращі учні кожної групи. Честь училища, при проведенні ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади, будуть захищати Віскуп Володимир (11 група) та Мітюрьова Вікторія (23 група).

Наш святий обов'язок знати свою історію, своїх світочів науки, а, особливо, жінок, які зробили величезний внесок у розвиток науки. Тому 28 листопада проведено інформаційну годину «Внесок українських жінок у розвиток фізики та астрономії».

29 листопада викладачем фізики Гуменяк В.І. проведено у групі №12 відкритий урок на тему:«Механічна робота. Кінетична енергія. Потужність». У цей день було проведено виставку стіннівок «Фізика в моїй професії». Кращими у окремих номінаціях є: газета групи №28 - «Змістовність», газета Ткачука Максима( учня 14 групи)- «Естетичність», газета групи №22 - «Оригінальність».Учні групи №28 підготували і провели 30 листопада позаурочний захід «Фізики і гроші». Учні І курсу дізнались про видатних фізиків, дивовижних людей, про їх неоціненний вклад у розвиток нашої цивілізації.
3 грудня на лінійці підведено підсумок тижня.Сподіваємось, що наші учні на крок стали ближче до природничої науки – фізики!!!Коментарі: 0 LAN_PRINT_1