Участь у Міжнародному дні чистих берегів


| Написав: admin
25 09 2020 - 19:37:26Наше училище вперше долучилося до проведення акції «Міжнародний день чистих берегів - 2020», яка проводиться для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Саме сьогодні, 25 вересня 2020 року,  учні групи №11 (професія «електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування») під керівництвом майстра виробничого навчання Романіва В.М. провели прибирання території навчального закладу.

[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі бере участь у німецько-українському проєкті «Покращення професійно-технічної освіти України за участі Ремісничої Палати Дрездена»


| Написав: admin
21 09 2020 - 14:28:19Мета цього проєкту полягає в тому, щоб зробити внесок до зміцнення професійно-технічної освіти у ремісничій сфері.

Важливим елементом заходів є підвищення кваліфікації українських викладачів або наставників в профтехосвіті. Обмін досвідом для педагогічних працівників та учнів відбуватиметься на місцях в Україні та в навчальному центрі Ремісничої Палати Дрездена. Також участь у проєкті дасть можливість учням освоїти практичні навики на підприємствах Німеччини.

«Шляхом підвищення кваліфікації викладачів і навчання українських майбутніх фахівців професійно-технічна освіта в Україні повинна покращуватись і зміцнюватись, - зазначила директор училища Марія Чашка. Дякуємо за можливість брати участь у важливому проєкті!»Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Училище отримало «Золоту медаль» ХI Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020»


| Написав: admin
06 09 2020 - 15:59:50Вперше за 11 років Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (2020) відбувалася у літній період та ще й в умовах карантину. Наш навчальний заклад вдруге був учасником виставки.

В XI Міжнародній виставці ми презентували роботу в номінації «Організаційні, педагогічні й методичні засади побудови престижної та сучасної професійної освіти», за яку отримали Золоту медаль.
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Іменна стипендія міського голови у Тетяни


| Написав: admin
06 09 2020 - 11:30:54Напередодні Дня міста у Тернополі нагородили учнів та студентів щомісячною стипендією міського голови. Таке рішення прийняли на черговій сесії Тернопільської міської ради. Вручення сертифікатів кращим учням відбулося 28 серпня у культурно-відпочинковій зоні «Комплексне трансфер-містечко».
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


З Днем знань!


| Написав: admin
01 09 2020 - 10:17:34Дорогі учні! Шановні батьки та колеги!
Від щирого серця вітаю Вас із Днем знань!


1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за досягнення нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті.

Шановні батьки! Нехай діти частіше тішать гарними новинами, а Вам – терпіння, любові та енергії!

Теплі слова вдячності висловлюю і педагогічному колективу. Саме Ви допомагаєте учням осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання.

Нехай попереду будуть нові плани, успіхи і досягнення. Здоров’я Вам!
Ми раді вітати усіх у нашій дружній сім’ї, у нашому училищі.

Директор Марія ЧАШКА
Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


20 серпня в училищі проводились учнівсько-батьківські збори учнів, які зараховані на I курс


| Написав: admin
20 08 2020 - 16:01:53

20 серпня в Тернопільському вищому професійному училищі ресторанного сервісу і торгівлі проводились учнівсько-батьківські збори учнів, які зараховані на I курс на професії "Кухар; офіціант; бармен; майстер ресторанного обслуговування", "Пекар; машиніст тістообробних машин; кондитер" та "Пекар; кухар; продавець продовольчих товарів".
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Цьогорічне літо видалось напрочуд щедрим на творчі досягнення художніх колективів нашого закладу


| Написав: admin
20 08 2020 - 11:55:59Крім того, що вони вибороли Гран - Прі на престижному онлайн фестивалі - конкурсі "SOUL" у Словенії, зразковий аматорський ансамбль народного танцю "Гроно калини" та народний фольклорний театр пісні "Калина" отримали I місця на ще одному міжнародному онлайн фестивалі - конкурсі "ADRIA ART FEST 2020", який проходив теж в Словенії. Також наші юні танцюристи стали переможцями 1-го міжнародного онлайн фестивалю - конкурсу дитячо - юнацької творчості "Перлина FEST" у м. Києві в номінації "народна хореографія" і отримали I-шу премію.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових творчих перемог!
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Увага! 20 серпня 2020р. відбудуться учнівсько–батьківські збори


| Написав: admin
18 08 2020 - 12:45:40


20 серпня 2020р. відбудуться учнівсько–батьківські збори:

о 10:00 год.
для абітурієнтів на базі 9 класів:
Професії:
- "Кухар; офіціант; бармен; майстер ресторанного обслуговування"
- "Пекар; кухар; продавець продовольчих товарів"


о 12:00 год.
для абітурієнтів на базі 11 класів:
Професії:
- "Пекар; машиніст тістообробних машин; кондитер"
- "Пекар; кухар; продавець продовольчих товарів"Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Вступна кампанія 2020 до Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі продовжується!


| Написав: admin
13 08 2020 - 20:21:59Директорка Марія Чашка разом із студентом III курсу Любомиром Басюком на телеканалі Тернопіль1
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Учнівсько-батьківські збори учнів першого курсу


| Написав: admin
12 08 2020 - 00:55:25
11 серпня в Тернопільському училищі ресторанного сервісу і торгівлі проводились перші учнівсько-батьківські збори учнів, які зараховані на I курс на професії «Кухар; офіціант; бармен», «Електрогазозварник; монтажник санітарно-технічних систем і устаткувань» та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії "В", "С"».
[ Читати більше... ]

Коментарі: 0 LAN_PRINT_1


Перехід на сторінку       >>